W dniu 24 października odbyło się spotkanie w naszej firmie z przedstawicielami firmy HTC Professional Floor Systems, Panem Patrikiem Forsblad, oraz Magnusem Titus. Spotkanie dotyczyło współpracy w zakresie sprzedaży maszyn. HTC jest szwedzką marką, będąca liderem w technologii szlifowania posadzek – www.htc-floorsystems.com.
 
Dziś pragniemy oficjalnie poinformować, iż staliśmy się wyłącznym dystrybutorem produktów HTC na terenie Polski! Jest to dla nas wielki zaszczyt jak i olbrzymia możliwość na poszerzenie naszej oferty o doskonałej jakości maszyny, oferując naszym klientom szeroki wachlarz rozwiązań, oraz przede wszystkim zdobycie i dzielenie się fachową wiedzą na temat szlifowania posadzek.
 
W najbliższych dniach nasi pracownicy odbędą szereg szkoleń pod okiem specjalistów z zakresu praktycznego używania maszyn. Niebawem również powstanie nasza nowa strona internetowa, gdzie będzie można znaleźć wszelkie niezbędne informacje, katalogi, oraz rozwiązania, które oferuje marka HTC. Zapraszamy bardzo do śledzenia naszej strony, na bieżąco będziemy informować Państwa o postępach!

Pin It on Pinterest

Share This