Jesteśmy spółką firm, różniących się od siebie nawzajem, ale o podobnych zainteresowaniach.

W ciągu ostatnich dwudziestu pięciu lat rozwinęliśmy się w wiele sektorów biznesowych, jednocześnie koncentrując się na rynku infrastruktury.

PPH Protym Sp. z o.o.

Dostawca budowlany / przemysłowy

Importer i dystrybutor chemii budowlanej i przemysłowej oraz sprzętu betonowego. Budowanie i rozwijanie wielkoskalowej platformy e-commerce.

Zadbana Bryka

Autodetailing / Chemia warsztatowa

Nowa marka w postaci e- sklepu opartego o grupę produktów z szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej. Na naszej platformie prowadzimy blog i porady a w mediach społecznościowych swoje kanały.

Charge Polska Sp. z o.o.

E-mobilność / infrastruktura

Obecnie opracowuje zrównoważony model biznesowy do budowy największej, darmowej sieci samochodowych ładowarek elektrycznych w Polsce. Sprzedaż B2B tradycyjnych ładowarek do pojazdów elektrycznych.

Protym Energy Sp. z o.o.

Energia odnawialna / infrastruktura

Integrator systemów magazynowania energii. Współpracuje z czołowymi producentami akumulatorów i programistami, aby zapewnić klientom niestandardowe rozwiązania do przechowywania energii. Opracowywanie rozwiązań dla dostaw szerokiego zakresu, jak mediów, deweloperów energii odnawialnej, budynków komercyjnych, fabryk, obrony, infrastruktury, projektów górniczych, IT oraz osiedli mieszkaniowych.

Pin It on Pinterest