Od blisko 30 lat pomagamy naszym klientom osiągać zamierzone sukcesy.

Firma Protym została założona w 1990 r. Od 30 lat prężnie się rozwija. Dziś jest już grupą silnych marek, które różnią się od siebie, ale które łączy ten sam profesjonalizm w działaniu. Jej założeniu przyświecały dwa cele – stworzenie miejsca dzięki któremu nasi klienci staną się liderami na swoich rynkach oraz miejsca, w którym zwyczajnie chce się pracować.

Grupa Protym

Dostawca budowlany / przemysłowy

Importer i dystrybutor chemii budowlanej i przemysłowej oraz sprzętu betonowego. Budowanie i rozwijanie wielkoskalowej platformy e-commerce.

Autodetailing / Chemia warsztatowa

Nowa marka w postaci e-sklepu opartego o grupę produktów z szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej. Na naszej platformie prowadzimy blog i porady, a w mediach społecznościowych swoje kanały.

E-mobilność / infrastruktura

Obecnie opracowuje zrównoważony model biznesowy do budowy największej, darmowej sieci do ładowania samochodów elektrycznych w Europie.

Integrator systemów magazynowania energii. Specjalizuje się w przygotowywaniu niestandardowych rozwiązaniach do przechowywania energii m.in. dla: budynków komercyjnych, fabryk, projektów górniczych czy osiedli mieszkaniowych.

Sprawdź jak się u nas pracuje:

Nasi ludzie kreują nasz sukces

 

W firmie Protym mocno wierzymy w powiedzenie: „Twoja firma jest tak wyjątkowa jak Twoi ludzie”. Koncentrujemy się na przyciąganiu talentów, które odzwierciedlają nasze podstawowe wartości i wyrażają je podczas współpracy z klientami.

Każdy członek naszego zespołu ma wolną rękę w realizacji swoich projektów. Zadaniem kierownictwa nie jest narzucanie swojej wizji, lecz zapewnienie pracownikom odpowiedniego środowiska oraz najlepszych możliwych narzędzi, dzięki którym pracownicy mogą skupiać się na dostarczaniu swoim klientom najwyższej jakości wsparcia.

 

 
 

Najpierw ludzie, potem zyski

 

Nasi pracownicy są fundamentem naszej firmy. Dbamy o ich ciągły rozwój oraz o jak najlepsze warunki pracy. Wierzymy, w równowagę między życiem zawodowym oraz prywatnym, która dodatkowo przekłada się na satysfakcję z pracy oraz motywację do działania. Nasi pracownicy lubią to co robią. Od blisko 30 lat doceniają to na co dzien nasi klienci.

Aktualnie nikogo nie poszukujemy.

Nie znalazłeś/aś stanowiska, które by Cię zainteresowało?

 
Nie martw się i mimo wszystko wyślij nam swoje CV.

Pin It on Pinterest