Od blisko 30 lat pomagamy naszym klientom osiągać coraz lepsze rezultaty.

Firma Protym została założona w 1990 r. w jednym głównym celu – służyć jako platforma dla ambitnych, lokalnych firm, które chcą się rozwijać oraz  zaopatrzyć w zasoby i know-how, by stać się liderami na swoich rynkach.

Od tamtego czasu staliśmy się przodującym dostawcą przemysłowym na trzech głównych rynkach:

Budownictwo i maszyny do betonu

Do zastosowań publicznych m.in.: w infrastrukturze publicznej czy energetyce; Do zastosowań prywatnych m.in.: w budownictwie mieszkaniowym czy domowym. Główne zastosowania obejmują projekty podłóg i pokryć dachowych. Kanały dystrybucji na rynkach DIY.

Przemysł motoryzacyjny i kolejowy

Zakres zastosowań OEM i Tier 1 w produkcji samochodów, autobusów, ciężarówek i naczep. Naprawa i konserwacja pojazdów, produkcja i remonty taboru szynowego.

Produkcja ogólna

Produkcja komponentów, począwszy od elewacji (okien), energii odnawialnej (panele słoneczne), sprzętu morskiego, AGD i wyposażenia gastronomicznego.

Razem budujemy reputację

 

Międzynarodowi dostawcy, którzy chcą rozwijać działalność w Polsce, wybierają nas jako partnera dystrybucyjnego. Nasze zaangażowanie zapewnia klientom możliwie najlepsze wsparcie techniczne, finansowe
i logistyczne. Nasi dostawcy rozumieją, że ich dobra reputacja na lokalnym rynku jest bezpośrednio związana z zadowoleniem i akceptacją użytkownika końcowego.

 

Nasi ludzie kreują nasz sukces

 

W firmie Protym mocno wierzymy w powiedzenie: “Twoja firma jest tak wyjątkowa jak Twoi ludzie”. Koncentrujemy się na przyciąganiu talentów, które naprawdę odzwierciedlają nasze podstawowe wartości i wyrażają je podczas współpracy z klientami.

Każdy członek naszego zespołu ma wolną rękę w realizacji swoich projektów. Zadaniem kierownictwa nie jest narzucanie swojej wizji, lecz zapewnienie pracownikom najlepszych możliwych narzędzi i wsparcia, aby mogli kompleksowo skupić się na swoich klientach.

 

Najpierw ludzie, potem zyski

 

Nasi pracownicy są ekspertami w swoich dziedzinach, naprawdę dbają o to, aby ich klienci odnosili sukcesy. Przychodzą do pracy zmotywowani, szczęśliwi i cieszą się na spotkanie ze swoimi współpracownikami. Dzieje się tak dlatego, że wierzymy w tworzenie trwałej równowagi między życiem zawodowym, a prywatnym w firmie Protym, w której satysfakcja pracowników pojawia się na pierwszym miejscu.

Zapewniając naszym pracownikom rozwój i najlepiej możliwe warunki pracy przyciągamy prawdziwe talenty. Dzięki temu gwarantujemy szybkie, precyzyjne i bezkonkurencyjne wsparcie naszym klientom. Od dwudziestu pięciu lat jest to naszą strategią i kluczem do dalszego sukcesu.

Pin It on Pinterest