Przejdź do treści
Zamów do godziny 13:00 - wyślemy przesyłkę jeszcze tego samego dnia!*
Zamów do godziny 13:00 - wyślemy przesyłkę jeszcze tego samego dnia!*

Język

Aktualności

 • Wesołych świąt!
  grudzień 20, 2023

  Wesołych świąt!

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam serdeczne życzenia. Dziękujemy za wspólnie spędzony rok, pełen wyzwań i sukcesów.

  Życzymy Wam zdrowia, pomyślności oraz sukcesów w nadchodzącym roku. Niech te święta będą czasem radości, refleksji i życzliwości.

  Czytaj więcej
 • klej Loctite klej do gwintów loctite Klej anaerobowy Loctite 243 Loctite 222 Loctite 270
  sierpień 30, 2023

  Jaki klej wybrać do gwintów? Wybrane produkty Loctite i ich stosowanie

  Jaki klej do gwintów? Rodzaje klejów do gwintów możemy podzielić głównie na stopień wytrzymałości. Mamy do wyboru kleje lekkiej wytrzymałości, średniej i wysokiej. Nazywane również łatwo demontowane, średnio demontowane i trudno demontowane. Klej do gwintów to preparat, który może być nam pomocny w wielu sytuacjach. Używamy go przy śrubach i gwintach które chcemy zabezpieczyć przed samoistnym odkręcaniem i luzowaniem szczególnie na elementach narażonych na drgania i wibracje.

  Czytaj więcej
 • klej do płytek sika czym przykleić odpadające płytki na tarasie
  lipiec 27, 2023

  Czy mocowanie płytek przy pomocy kleju poliuretanowego jest skuteczne?

  Dostępność różnego rodzajów klejów do wszechstronnego stosowania jest naprawdę ogromna. Wybierając dany produkt, trzeba dobrze zapoznać się z jego składem, właściwościami i możliwościami łączenia poszczególnych materiałów. Jednym z najpopularniejszych tego typu preparatów na rynku jest klej poliuretanowy, wykorzystywany między innymi...

  Czytaj więcej
 • Jaka fuga najlepsza? - Ranking fug 2023
  maj 31, 2023

  Jaka fuga najlepsza? - Ranking fug 2023

  Zastanawiasz się jaką fugę wybrać? Nie dziwi nas to! Jest to częste pytanie, które otrzymujemy od naszych Klientów. W zestawieniu poniżej przedstawiamy fugi o szerokich zastosowaniach i prezentujemy te, które według naszych ekspertów najlepiej nadawać się będą do różnych powierzchni....

  Czytaj więcej