Przejdź do treści
Zamów do godziny 13:00 - wyślemy przesyłkę jeszcze tego samego dnia!*
Zamów do godziny 13:00 - wyślemy przesyłkę jeszcze tego samego dnia!*

Język

serwis maszyn poznań przeźmierowo polska

SERWIS MASZYN

serwis maszyn poznań przeźmierowo polska

OFERTA

Zapewniamy kompleksowy pakiet napraw i przeglądów maszyn do betonu zarówno stacjonarnie w naszym serwisie, jak i mobilnie - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nasz wyspecjalizowany zespół, dojedzie w dowolne, dogodne miejsce, w którym rozwiąże oczekiwany problem. Zapraszamy do kontaktu!
Serwis stacjonarny

Wyszkoleni serwisanci poradzą sobie z najtrudniejszymi naprawami.

Serwis mobilny

Nasi specjaliści dojadą w umówione miejsce, jeżeli liczy się czas!

Części zamienne

Oferujemy realizację zamówień na części do maszyn po uprzednim kontakcie.

Konserwacja

W ofercie znajduje się opcja przeglądu oraz konserwacji sprzętu.

serwis maszyn poznań serwis htc poznań htc serwis poznań serwis husqvarna poznań maszyny do betonu maszyna do betonu kombajn do betonu husqvarna pg510

SERWIS MASZYN

Nasz zespół serwisowy specjalizuje się w naprawach maszyn do betonu, maszyn do wylewek, maszyn do szlifowania z oferty producentów takich jak: Husqvarna HTC, Ligchine, których jesteśmy również dystrybutorami. Nasza firma mieści się w Przeźmierowie pod Poznaniem, naprawiamy również maszyny marki Conmec oraz Omar.

CO NAPRAWIAMY?

Jesteśmy w stanie naprawić różnego rodzaju maszyny do wylewek, maszyny do betonu, maszyny do szlifowania, odkurzacze przemysłowe, oraz układarki do betonu (kombajny do betonu), Posiadamy serwis mobilny, zdolny do wykonania naprawy u klienta, w dowolnym miejscu na terenie Polski.

Kontakt

serwis@protym.pl

+48 531 464 794

pon-pt: 8:00-16:00

Biuro

biuro@protym.pl

+48 61 653 48 95

pon-pt: 8:00-16:00

Czat

Napisz do nas na czacie i uzyskaj od ręki odpowiedź na swoje pytanie.

Adres

ul. Rzemieślnicza 1

62-081 Przeźmierowo/k Poznania

maszyny husqvarna szlifierka odkurzacz poznań przeźmierowo polska maszyny do betonu maszyna do betonu serwis husqvarna poznań odkurzacz przemysłowy husqvarna serwis husqvarna poznań kamienie szlifierskie husqvarna

SERWIS HUSQVARNA

Serwisujemy odkurzacze przemysłowe Husqvarna, takie jak: Husqvarna S26, Husqvarna S36, szlifierki podłogowe Husqvarna PG280, Husqvarna PG450, Husqvarna PG510 oraz inne maszyny do betonu. W ofercie posiadamy również akcesoria do maszyn, w tym diamentowe narzędzia szlifierskie Husqvarna Sharx oraz preparaty ochronne do posadzek Husqvarna Premium Guard SB.

serwis htc poznań maczyny htc serwis poznań maszyn do betonu poznań przeźmierowo htc floor systems maszyny do betonu maszyna do betonu

SERWIS HTC

Oferujemy serwis maszyn budowlanych nieistniejącej już firmy HTC. W swojej ofercie posiadali maszyny typu szlifierka podłogowa, zacieraczka do betonu oraz odkurzacz budowlany. Serwisanci znają od podszewki modele takie jak HTC 950 RX, HTC T5, HTC X8, HTC T6, HTC 270 EG, HTC D80/D60 oraz na bazie swojego doświadczenia poradzą sobie z każdym sprzętem tego producenta.

serwis ligchine poznań sewis ligchine polska poland service ligchine europe kombajn do betonu układarka do betonu

SERWIS LIGCHINE

Współpracujemy z amerykańską firmą LIGCHINE. Jesteśmy autoryzowanym serwisem na wschodnią część Europy. Dzięki pracy włożonej przez serwisantów w poznawanie maszyn tego producenta oraz odbyciu szkolenia w siedzibie głównej w Stanach możemy pochwalić się sporym doświadczeniem w obsłudze i naprawach tego typu maszyn.