Przejdź do treści
UWAGA! W dniach 30-31.05 jesteśmy nieczynni.
UWAGA! W dniach 30-31.05 jesteśmy nieczynni.

Język

HTC Academy Szkolenie

HTC Academy Szkolenie

W dniach 27.02 – 2.03 Odbyliśmy podróż wraz z grupą naszych najlepszych klientów do głównej siedziby HTC Professional Floor Systems, znajdującej się niedaleko miejscowości Norrköping w Szwecji. Celem naszej wizyty było uczestniczenie w wyspecjalizowanym projekcie HTC Academy.

Jest to profesjonalne prowadzone przez pracowników firmy HTC aby nauczyć przyszłych użytkowników maszyn najefektywniejszej pracy, dobrego doboru ogromnej gamy narzędzi do podłoża oraz pokazania pełni możliwości ich produktów. Zajęcia podzielone były na część teoretyczną mówiącą szczegółowo o wszystkich etapach zdzierania, szlifowania i polerowania powierzchni z wykorzystaniem systemów HTC Superfloor ™ oraz HTC Superprep ™ a także część praktyczna, gdzie w przygotowanej do tego hali mogliśmy zobaczyć maszyny w akcji i przekonać się o ich efektach pracy.

Cały kurs przygotowany był bardzo profesjonalnie, otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas zagadnienia, a także szybki kontakt z firma HTC w razie przyszłych pytań. Na sam koniec otrzymaliśmy certyfikaty potwierdzające nasza zdobyta wiedzę.Oczywiście nie tylko pracą człowiek żyje, dlatego tez firma HTC zaprosiła nas na kolacje do restauracji aby odpocząć od pełnego wyzwań dnia i zintegrować się w miłym towarzystwie.

Świetnie się bawiliśmy przez te kilka dni wyciągając wiele praktycznych informacji. Sądzimy, że jeszcze nie raz tam wrócimy :).

Poprzedni artykuł Pierwszy DURATIQ w Polsce sprzedany
Następny artykuł World of Concrete 2018 PL