Przejdź do treści
UWAGA! W dniach 30-31.05 jesteśmy nieczynni.
UWAGA! W dniach 30-31.05 jesteśmy nieczynni.

Język

Kraj jest zablokowany, a Ty chciałeś skończyć łazienkę – co zrobić?

Kraj jest zablokowany, a Ty chciałeś skończyć łazienkę – co zrobić?

Miałeś już przygotowany projekt swojego remontu, kiedy COVID -19 pokrzyżował Twoje plany uziemiając Cię w domu bez produktów czy pomocy by skończyć swoją robotę?

Witamy w 2020 roku i choć teraźniejsze czasy wydają się chaotyczne oraz niepewne, możliwość zakupów online jak i obecność Youtube sprawi, że czas który teraz na nowo zyskałeś możesz wykorzystać na naukę bądź rozwinięcie nieznanych dotąd umiejętności.

Możliwość obejrzenia tutorialu, jak i opcja zamówienia materiałów pod same drzwi z bezdotykowym odbiorem znaczy jedno – nie masz lepszej okazji na rozpoczęcie remontu.

Pewnie zauważyłeś, iż od kilku dni na naszej stronie internetowej i Facebooku widnieje oświadczenie: #jesteśmyzwami ale na odległość. Chodzi nam o to, że mimo chęci, dzisiejsze nowo ustanowione warunki bezpieczeństwa (COVID – 19) nie pozwalają nam udzielić Tobie wsparcia technicznego na miejscu. Dzięki smartfonom i dostępowi do szybkiego Internetu możemy jednak pracować zdalnie razem z Tobą, bez konieczności spotykania się na żywo.

Powiedzmy, że uszczelniasz kabinę prysznicową, obejrzałeś tutorial na Youtube i zamówiłeś opakowanie Sikaflex 11FC, ale ciągle jest coś nie tak.

Albo uszczelka nie trzyma dobrze, albo uszczelniacz się źle rozprowadza. W Protymie przy każdym zakupie online otrzymasz specjalnie dedykowany numer do naszego doradcy technicznego.

Przy ich telefonicznym wsparciu możesz rozwiązać każdy problem, który może pojawić się podczas Twojego projektu. Infolinia jest również na Whatsapp, co oznacza, że możesz nawiązać połączenie video. Dzięki temu możesz pokazać dokładnie, jaki problem chcesz rozwiązać.

Jak to bywa przy każdym projekcie – im więcej informacji posiadamy, tym większe są szanse na szybkie, skuteczne i bezpieczne rozwiązanie problemu.

Aby ułatwić Ci start remontu przygotowaliśmy listę 5-iu najpopularniejszych produktów, które dzisiaj sprzedajemy online.

Produkty te są proste i łatwe w użyciu. Dzięki temu każdy poradzi sobie ze swoim remontem w domu.

5 produktów, które pomogą Ci w remoncie:

 

1. Sikaflex 11 FC 300 ml  szary – uniwersalny klej i uszczelniacz, przez co znajduje szerokie zastosowanie. Jest elastycznym jednoskładnikowym, wiążącym pod wpływem wilgoci kitem poliuretanowym służącym do uszczelniania oraz klejenia. Do wewnątrz i zewnątrz pomieszczeń, o bardzo dobrej przyczepności, do wypełnienia pionowych i poziomych szczelin. Występuje w kolorach szary , brązowy , biały ,czarny , grafitowy , beżowy.

2.  Sikaflex 118 EXTREME GRAB 300 ml – jednoskładnikowy klej montażowy o dużej sile początkowej klejenia. Do większości podłoży budowlanych. Do klejenia wewnątrz i na zewnątrz, do betonu, zaprawy, kamieni naturalnych, klinkieru, elementów włókno-cementowych, ceramiki, drewna i metali, szkła.
3.   Sikaflex 112  Crystal Clear 300ml – to jednoskładnikowy, bezrozpuszczalnikowy, uniwersalny, transparentny klej i materiał uszczelniający do wnętrz. Do wielu podłoży jak metal, drewno, szkło, beton, emalia, tworzywa sztuczne, poliester. Może być stosowany pomiędzy ścianami działowymi, konstrukcjami drewnianymi i metalowymi itp.
4.  Sika Igol 10 L – wodna, bezrozpuszczalnikowa emulsja bitumiczno‐lateksowa  służąca do wykonywania powłok przeciwwilgociowych, przeciwwodnych oraz impregnacyjnych. Do wykonywania skutecznych, systemowych zabezpieczeń przeciwwilgociowych i przeciwwodnych dachów, stropodachów, wylewek betonowych, piwnic, łaźni.
5.  Sikafloor 150 3 kg – Bezbarwna, dwuskładnikowa żywica epoksydowa służąca do gruntowania podłoży pod inne żywice epoksydowe typu Sikafloor Firmy Sika. Jeśli dodamy do żywicy piasek kwarcowy żywica może służyć  do wykonania szpachlówek, zapraw naprawczych, jastrychów pod wszystkie materiały typu Sikafloor. Produkt zastosowany jako grunt charakteryzują się  bardzo dobrą  penetracją podłoża oraz  wysoką wytrzymałością i twardością po utwardzeniu się.
Poprzedni artykuł Protym i Sika wspierają punkty handlowe w Poznaniu
Następny artykuł Sopro Polska i Protym łączą siły na terenie Wielkopolski