Przejdź do treści
UWAGA! W dniach 30-31.05 jesteśmy nieczynni.
UWAGA! W dniach 30-31.05 jesteśmy nieczynni.

Język

Pierwszy DURATIQ w Polsce sprzedany

Pierwszy DURATIQ w Polsce sprzedany

Pierwszy DURATIQ w Polsce sprzedany.

Z przyjemnością oraz dumą informujemy, iż firma Floor Solutions, jako pierwsza w Polsce zakupiła i rozpoczęła korzystanie z systemu DURATIQ.

DURATIQ 6 to wiodący system nowej generacji służący do szlifowania oraz polerowania betonu. Co więcej, system został również zaakceptowany przez firmę SIKA dla jej procesów przygotowania podłoża.

Pierwszy dzień został poświęcony na dokładne przeszkolenie w zakresie dbałości oraz poprawnego utrzymania zakupionych urządzeń – szlifierki DURATIQ 6 oraz odpylacza D60 – w odpowiednim stanie. Następnie, przeszliśmy wspólnie z wykonawcą przez wszystkie kroki szlifowania, po czym zaprezentowaliśmy najlepsze metody doboru odpowiednich narzędzi do danego rodzaju prac, co każdorazowo gwarantuje uzyskanie odpowiedniego wyniku. Po zakończeniu szkolenia cały zamówiony sprzęt HTC został przygotowany do transportu.

Dziękujemy firmie Floor Solutions za okazane zaufanie, oraz za ich przekonanie o jakości produktów HTC. Życzymy powodzenia we wszystkich przyszłych projektach.

Zastanawiają się Państwo nad rozpoczęciem pracy w tej branży?

Prosimy o kontakt: +61 653 48 95

Poprzedni artykuł Chamonix
Następny artykuł HTC Academy Szkolenie