Przejdź do treści
Zamów do godziny 13:00 - wyślemy przesyłkę jeszcze tego samego dnia!*
Zamów do godziny 13:00 - wyślemy przesyłkę jeszcze tego samego dnia!*

Język

Protym i Sika wspierają punkty handlowe w Poznaniu

Protym i Sika wspierają punkty handlowe w Poznaniu

W tym tygodniu wspieramy naszych partnerów – firmy dystrybujące produkty marki SIKA z zakresu uszczelniania i łączenia.

Nasz zespół postanowił w tym tygodniu odwiedzić wybrane punkty sprzedające produkty marki Sika, które z racji wysokiej jakości są liderem na rynku materiałów budowlanych. Postanowiliśmy osobiście zaprezentować poszczególne materiały, omówić ich właściwości techniczne jak i zastosowanie. Odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania, służyć doradztwem. Chcemy w ten sposób – oprócz wiedzy teoretycznej, przekazać wiedzę techniczną. Nas nie trzeba przekonywać o ich niezawodności, a wierzymy, że przez prezentację wzbudzimy jeszcze większe zainteresowanie na te ogólnodostępne produkty.

Skupiliśmy się na pianach uszczelniających z serii SIKA FOAM FIX, klejach montażowych SIKAFLEX 118 EXTREME GRAB oraz najbardziej popularnym uszczelniaczu będącym klejem jednocześnie SIKAFLEX 11 FC czy CRYSTAL CLEAR.  Zaprezentujemy Państwu plastyfikatory z serii SIKACEM, które są napowietrzającymi i wodoodpornymi domieszkami do betonu.

Pamiętajmy, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynamy swoją przygodę z budową bądź remontem własnego mieszkania, czy już jesteśmy ekspertami modernizacji wielkich obiektów, zawsze dochodzimy do tego momentu, w którym zaczynamy potrzebować zaufanej i sprawdzonej firmy, która zagwarantuje niezawodne rozwiązania.

Wypatrujcie żółtego namiotu na terenie siedzib naszych partnerów. Poniżej mała fotorelacja z pierwszego dnia w HEBO przy ul. Rzemieślniczej 91 w Baranowie pod Poznaniem.

A już jutro i pojutrze

@MAT-MAJSTER przy Obornickiej 300 w Poznaniu

@NADSTAGA – Hurtownia Materiałów Budowlanych przy ul. Ludomskiej 2 w Dąbrówce Leśnej k. Obornik

 

Poprzedni artykuł Wyszło koncertowo
Następny artykuł Kraj jest zablokowany, a Ty chciałeś skończyć łazienkę – co zrobić?