Przejdź do treści
UWAGA! W dniach 30-31.05 jesteśmy nieczynni.
UWAGA! W dniach 30-31.05 jesteśmy nieczynni.

Język

Wizyta w Szanghaju

Wizyta w Szanghaju

W pierwszych dniach maja prezes firmy PROTYM pan Matt Tymowski udał się z wizytą do ChRL do Szanghaju do firmy CONMEC®. Spotkanie okazało się być ogromnym sukcesem oraz wielką przygodą.  Był to wielki zaszczyt spotkać i poznać pana prezesa firmy CONMEC Pana Kevin.

Spotkanie obejmowało rozmowy dotyczące omówienia planu rozwoju sprzedaży w Polsce, podsumowanie, analizę dotychczasowej współpracy oraz sprzedaży w zeszłym roku.

Jedną z atrakcji przygotowanych dla pana Matta Tymowskiego była prezentacja najnowszych maszyn oraz demonstracja LASER  SCREED-A.

W trakcie pobytu został przeprowadzony audyt jakości, który wskazał na bardzo dobrą i wysoką jakość maszyn produkowanych przez firmę CONMEC.

Firma to może pochwalić się ogromnym tempem wzrostu i rozwoju. Szturmem zdobywa światowe rynki; jest już obecna w Ameryce, Australii, Kanadzie, Rosji,  Europie – w Polsce jesteśmy wyłącznym przedstawicielem tej wyjątkowo dynamicznie rozwijającej się firmy.

Spotkanie, które zaowocowało bliższym poznaniem będzie miało swoją kontynuację w Polsce.  Nasi Partnerzy przyjęli zaproszenie i nasze kontakty z firmą CONMEC nabiorą bardzo spersonalizowanego charakteru, co bardzo korzystnie wpływa na obustronną współpracę.

Zachęcamy wszystkich naszych klientów, aby osobiście zapoznali się z ofertą firmy CONMEC u nas w firmie PROTYM kontaktując się z działem Maszyn Budowlanych. ZAPRASZAMY!

Poprzedni artykuł Spotkanie integracyjne Q4