Skip to content
Same-day shipping before 13:00 CET!
On January 13th 2023 our store is closed. Sorry for the inconvenience.

News

 • klej Loctite klej do gwintów loctite Klej anaerobowy Loctite 243 Loctite 222 Loctite 270
  August 30, 2023

  Which glue to choose for threads? Selected Loctite products and their use

  Jaki klej do gwintów? Rodzaje klejów do gwintów możemy podzielić głównie na stopień wytrzymałości. Mamy do wyboru kleje lekkiej wytrzymałości, średniej i wysokiej. Nazywane również łatwo demontowane, średnio demontowane i trudno demontowane. Klej do gwintów to preparat, który może być nam pomocny w wielu sytuacjach. Używamy go przy śrubach i gwintach które chcemy zabezpieczyć przed samoistnym odkręcaniem i luzowaniem szczególnie na elementach narażonych na drgania i wibracje.

  Read now
 • Budowa kampera Jak uszczelnić kampera lub przyczepę kempingową
  March 15, 2023

  How to seal a caravan?

  Co to za wakacje na łonie natury, jeśli zagraża nam byle ulewa i silniejszy podmuch wiatru, a hałas odbiera radość ze wspólnej wyprawy? Aby nie dopuścić do takiej sytuacji, należy zawczasu pomyśleć o konserwacji oraz uszczelnieniu przyczepy czy kampera! Wyjaśniamy, jak dobrze uszczelnić przyczepę oraz jakich preparatów w tym celu użyć. Zapraszamy!
  Read now
 • Alchimica Polska dystrybucja Protym, dystrybutor Hyper desmo Poznań, płynne membrany poliuretanowe - Targi Budma 2023
  January 31, 2023

  BUDMA 2023 Fair - ALCHIMICA Polska stand

  Today - 31.01 , the BUDMA 2023 fair has started at Poznań International Fair. As a regional distributor of we invite you to visit the stand of ALCHIMICA Polska- leader on the Polish market of liquid waterproofing used in projects...

  Read now
 • Targi Betonu Ligchine maszyny do betonu, wylewki betonowe, dysrybutor Protym
  January 26, 2023

  World of Concrete 2023

  Last week we participated together with our business partner LIGCHINE at the WORLD of CONCRETE fair in the USA. We presented the latest range of products, including laser-controlled pavers for concrete screeds.
  Read now